top of page
  • oraclinic

5 מוצרים של זו סקין שאתם חייבים להכיר !

עודכן: 15 באוג׳ 2023


ניתן לרכוש את כל מוצרי זו סקין בחנות של ORA Clinic

לאבחון והתאמת מוצרים ללא עלות קבעו ייעוץ חינם ונשמח לעזור:מחפשים מוצרי טיפוח שאינם עמוסים בכימיקלים מזיקים או מרכיבי מילוי מיותרים ?


המשימה עשויה להיות מאתגרת יותר ממה שאתה חושבים. רבים מהמותגים המובילים מכילים מרכיבים ברמה נמוכה או לא יעילים או מכילים תוספים מיותרים.


מותג מוצרי טיפוח העור שעולה באופן עקבי על שאר החברות היא זו סקין (ZO Skin Health) שנוצרה על ידי רופא עור דוקטור אובג׳י עם התמקדות בבריאות העור והמדע.


ישנם מספר מוצרי Zo Skin Health הספציפיים לטיפול, ולמרות שאנו שמחים להמליץ ​​על מוצרים המותאמים לצרכי טיפוח העור האישיים שלך, אנו רוצים להציג 5 מוצרי טיפוח של זו סקין המועדפים עליינו עבור כל סוג עור.


פילינג הוא שלב חיוני בבריאות העור. מוצרים רבים עשויים לעשות עבודה טובה בהסרת תאי עור מתים ולכלוך ,ולעתים קרובות הם מכילים מרכיבים קשים וגרגירים גסים המייבשים ושורטים את העור .


זה המקום שבו פילינג הפוליש של זו סקין הוא יוצא דופן, פילינג קטיפתי זה מכיל מרכיבים טבעיים כגון גבישי תחמוצת מגנזיום כדי להסיר בעדינות תאי עור מתים, פסולת והצטברות לכלוך בעור.


פילינג זה מומלץ לכל סוגי העור, שלב בסיסי בכל שגרת טיפוח בריאות העור יומיומי. פילינג הפוליש של זו סקין מותיר את העור רענן, רך, חלק למראה עור זוהר.

 

ZO Firming Serum

מרכיב מפתח לעור שמנמן ומוצק הוא לחות. כדי לחדש את העור בצורה טובה יותר, אנו ממליצים להשתמש במוצר שמחזק את העור עם לחות מזינה.


סרום למיצוק העור של זו סקין עולה על הציפיות. סרום זה יוצא דופן, הוא גם ממריץ אלסטין המהדק ומגדיר את העור ועוזר באופן גלוי להפחית קווים עדינים.


עם מרכיבים מרכזיים של נתרן DNA וטכנולוגיה מוגנת בפטנט של ZO-RRS2 (קומפלקס תאי גזע צמחיים בלעדי) הפועלים באופן סינרגטי, הם עוזרים לשפר מראה עור נפול, להגדיר קווי מתאר פנים, הגנה מפני נזקי רדיקלים חופשיים ולתמוך בתהליך ההתחדשות הטבעי של העור. הכל במוצר חדשני אחד.


 

ZO Daily Power Defense

העור שלך מופגז על ידי שורה של גורמי לחץ מדי יום. משמש למזהמים, ללכלוך שמצטבר.

כל אלה לאורך זמן פוגעים בעור שלך. ZO Daily Power Defense נאמנה לשמה.


זהו סרום הגנה נוגד חמצון חזק המגן מפני רדיקלים חופשיים הגורמים לנזק בעור.


בנוסף להגנה של העור סרום זה עוזר לשפר את מראה הקמטים והקמטוטים, משפר את המראה הכללי ותומך בתהליך שיקום העור.


הודות למרכיבים מרכזיים כגון :vitamin E, Ceramide 6 ,Matrixyl 3000 הסרום תומך בתפקוד מחסום העור כדי לקדם בריאות אופטימלית של העור. 

ZO Growth Factor Serum

ככל שאנחנו מזדקנים העור פשוט לא מייצר באופן טבעי את אותה כמות של קולגן וחלבונים.

למרבה המזל, ישנם מוצרים טרנספורמטיביים כגון ZO Growth Factor Serum ו-Growth Factor Eye Serum.

ZO Growth Factor Serum


נוצר עם שילוב של גורמי גדילה צמחיים ומקורים אנזימטיים, מרכיבים כגון בטא גלוקן, תאי גזע מצמח הבודליה ותמצית ג'ינסנג אדום מותסס, כולם פועלים בשיתוף פעולה כדי לתמוך בעור מה שמביא ליותר מוצקות וגמישות, שיקום לחות העור, מזעור קמטי הבעה וקמטים תוך שיפור המראה הכללי.


למעשה, 93% מהמשתמשים ראו שיפור גלוי לעור שלהם לאחר שימוש בו במשך 12 שבועות.

סרום ZO Growth Factor הוא פריט חובה בשגרת טיפוח העור היומיומית. 

סרום עיניים ZO Growth Factor

המוצר המדהים הזה של זו סקין דומה לסרום ZO Growth Factor; רק שהוא תוכנן במיוחד לאזור העיניים העדין.


האזור סביב העיניים הוא אזור רגיש ודק יותר מאזורים אחרים בפנים. לכן, זה דרש שינוי קל של הנוסחה. סרום עיניים Growth Factor משתמש באותם חומרים פעילים, רק שהוא נועד להיספג ביתר קלות על ידי העור הדק שמסביב לעיניים .


מעבר להגנה והידוק האזור, עוזר להילחם בקמטים הדקים והקמטים שנוצרים עם הזמן (לעתים קרובות מפזילה או חיוך). סרום זה עוזר לשמור על מראה פחות עייף ויותר רענן.


 

219 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page